Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka

14. 12. 2009

Dnes byla naší fence Šerynce ( Charminka Black Zátoka snů) potvrzena březost ultrazvukem. Mimča by se měla narodit kolem 20.11.09  a  k odběru budou v lednu 2010, budou v barvách zlatá a trikolorní. Tatínkem je náš milovaný Dikoušek ( Sanssouci von Crottorf).

Na mimča bereme záznam, v případě zájmu nás kontaktujte

JaM.Hruskovi@seznam.cz

 

Dnes 22. 11. se k ránu narodilo Šerynce 9 štěňátek - dikoušátek.

Máme sedm holčiček a dva pejsky, z toho dvě zlaté a pět trikolorních a dva trikolorní pejsky. K zadání je celé ,,černé komando" a jedna zlatá holčička.

 

3. 12.

Štěňátkům je už jedenáct dní, mají se čile k světu, pěkně baští a pak spokojeně chrní, dohromady mají 5,61Kg.

 

 9.12.

Štěňátkum je sedmnáct dní, mají za sebou první odčervení ve dvou týdnech. Pomalu začínají podnikat ,, výpravy" z rodiného hnízda.

K zadání je jedna zlatá fenečka, čtyři trikolorní holky a dva trikolorní psíci

 

 14.12.

V neděli byly našim štěníkům tři týdny, pěkně rostou, a z porodní bedýnky, která jim už začíná být malá se ozývá už nějaké to zavrčení či dokonce zaštěkání.

Dnes poprvé ochutnali i něco jiného než je maminčino mlíčko a moc jim chutnalo. Pochutnali si na granulkách Brit Care Puppy.

 

20.12

Dnes jsou dikoušátnkům čtyři týdny, mají za sebou druhé odčervení. V tlamičká už mají zoubky, a zkoušejí je používat nejen při hře. Šerynka je nakojí a urychleně prchá z jejich dosahu 

Některá štěňátka jsou stále volná a je možné si je zamluvi, v případě zájmu nás kontaktujte na jam.hruskovi@seznam.cz

 

7.1.

Dikoušata jsou už třikrát odčervená a zítra je čeká čipování, přidané fotečky do galerie, i když se holčiny nechtěly moc fotit. 

 

31.1.

Dnes je našim štěňátkům devět týdnů, jsou připravena vyrazi do nových domovů, hledáme pro ně vhodné páníky. Pravidelně řádí na zahradě ve sněhu. S ohledem na počet štěňátek a jejich věk jsme se rozhodli je přestěhovat přes den do stáje k našim koníkům, mají tam více prostoru než v ohrádce a můžou tam řádit, společnost jim tam děla i náš kocourek Ferdík. Teplíčko zajištují naši čtyřnožci hřívnatí a hluboká podestýlka slámou. Chodí je tam i kontrolovat jejich tatínek Dikoušek.

15.3.

Butterfly ( Betynka), Bara, Batra, BeeBee a Barny už mají své milující pánečky.

Ostatní na toho svého pravého ještě čekají

 

Náhledy fotografií ze složky Vrh B